Kontakt

Hål swååre we aw din frååge än önjreeginge wat dü tu e SSW heest.
Dåt loonsekretarioot feest dü heer tu påken:

SSW loonsferbånd
Norderstr. 76 
24939 Flensborj
Telefoon: (0461) 144 08 310 
E-mail: info@ssw.de

Dåt loonssekretarioot foon e SSW

Loonssekretäär

Martin Lorenzen
Tel. 0461 - 144 08 311
E-mail: martin.lorenzen@ssw.de

Kantoor Karin Hahn-Wullf

Karin Hahn-Wullf
Tel. 0461 - 144 08 310
E-mail: karin.hahn-wullf@ssw.de

Präsesprääger Per Dittrich

Tel. 0152 0161 2276

E-mail per.dittrich@ssw.de

Öfentlikhäidsårbe, grafik än layout Andree Hagel

E-mail: andree.hagel@ssw.de

Krissekretarioote

Stää Flansborj

Philipp Bohk
Norderstr. 76
24939 Flansborj

E-mail: Philipp.Bohk@ssw.de
Tel. 0461 14408312
Mobil: 0171 4843000

Nordfraschlönj

Ulrich Stellfeld-Petersen
Neustadt 81
25813 Hüsem

E-mail: uli.stellfeld-petersen@ssw.de
Tel. 04841 - 87 14 05
Fax 04841 - 87 14 06

Ransborj-Äkernföörde

Susanne Gauglitz
E-mail: susanne.gauglitz@ssw.de

Sekretarioot Äkernföörde
H.-C.-Andersen-Weg 8
24340 Äkernföörde
T. 04351/2527
F. fax 04351 - 51 83

Sekretarioot Büüdelstoorp
Brandtstr. 29-31
24782 Büüdelstoorp
T. 04331 - 438 80 77