Lasmoot foon e krisdäi, fraksjoonsformoon Dr. Michael Schunck

Dorfstr. 19
24244 Felm

E-mail: michael.schunck@ssw.de
Tel. 04346-601485

Ütschuse:

  • Lasmoot foon e ålsterädj
  • Lasmoot foon e hoodütschus
  • Lasmoot foon et bairädj foon e politii
  • Stääferträäser önj e sosjåål- än sünhäidsütschus

Krisdäiswüset, stääfertreesend fraksoonsforwüset Susanne Storch

Zum Storchenhof 1
24367 Osterby

E-mail: sanne.storch@locomp.de
Tel. 04351 / 477158
Mobil 0176-31066216

Logopäädin
​​​​​​​
Ütschuse:

  • Lasmoot foon e ütschus for jööged, schölj, sport, kultuur än biling
  • Lasmoot foon e ütschus for regjonåål önjtwikling
  • Stääferträäser önj e hoodütschus

Geschäftsfäärer foon e krisdäisfraksjoon Ransborj-Äkernföörde / Bürgerlik lasmoot Christopher Andresen

Bertha-von-Suttner-Str. 1
24119 Kronshagen

E-mail: andresen409@gmail.com
Tel. 0172 2846916

Ütschuse:

  • Stääferträäser önj e ütschus for schölj, sport, kultuur än biling

Bürgerlike lasmoote

Bürgerlik lasmoot Björn Baasch

Bergstr. 8 A
25585 Lütjenwestedt

E-mail: b.baasch@t-online.de
Tel. 04872 969672

Ütschuse:

  • Lasmoot foon e amwråål- än bagütschus
  • Stääferträäser önj e ütschus for regjonåål önjtwikling

Bürgerlik lasmoot Wolfgang Lausten

Waterblick 1a
24369 Waabs-Langholz

E-mail: wolfganglausten@hotmail.com
Tel. 0151-22280408

Ütschuse:

  • Stääfertreesend lasmoot wat rädj deet önj e jöögedhilpütschus

Bürgerlik lasmoot Melanie Jürgensen

Im Winkel 7
24358 Ascheffel

E-mail: melanie.juergensen@gmx.de
Tel. 04353-998254

Ütschuse:

  • Lasmoot foon e sosjåål- än sünhäidsütschus
  • Stääferträäser önj e ütschus for schölj, sport, kultuur än biling

Bürgerlik lasmoot Volker Plath

Dorfstr. 40
24354 Rieseby

E-mail: Volker.Plath@ssw.de
Tel. 0157 32824030

Ütschuse:

  • Lasmoot wat rädj deet önj e jöögedhilpütschus

Bürgerlik lasmoot Mette Sunesen

Carlshöhe 33
24340 Äkernföörde

E-mail: sunesen@freenet.de
Tel. 0162 7989610

Ütschuse:

  • Stääferträäser önj e sosjåål- än sünhäidsütschus

Bürgerlik lasmoot Rainer Bosse

Grasholz 80
24340 Äkernföörde

E-mail: rainer.bosse@gmx.de
Tel. 0152 02081930

Ütschuse:

  • Stääferträäser önj e amwråål- än bagütschus