Krisdäislasmoote Slaswik-Flansborj

Fraksjoonsformoon Rainer Wittek

Berliner Str. 37
24837 Slaswik

E-mail: rainer.wittek@ssw.de
Tel. 0178 9249195

Juurist

Ütschuse

  • Lasmoot foon hood än finansütschus
  • Lasmoot foone kultuurütschuss/kuuratorium foon e kultuurstifting

Stääfertreesend fraksjoonsforwüset Regina Dreve

Bahnhofstraße
Torsballig 8
24986 Mittelangeln, OT Havetoftloit

E-mail: regina.dreve@gmail.com
Tel. (04633) 4869672

Fristalt bedrifsrädj

Ütschüse

  • Lasmoot foon e årbeds- än sotjåålütschus
  • Lasmoot foon e sünhäid- än bråndschöölütschus

Stääfertreesend fraksjoonsformoon Ingo Reimer

Am Lindenbogen 14 
24983 Handewitt, OT Ellund

E-mail: ingo.reimer@ssw.de
Tel. (04608) 6414 Arbeit: 0045 61917137

Beruufskreeftekäärer

Ütschuse

  • Hood- än finansütschus
  • Wärk- än und infrastruktuurütschus (stääfertreesende formoon)

Susanne L. Heiland

Dorfstr. 2B
24963 Tarp

E-mail: susanne.heiland@ssw.de

Ütschuse

  • Lasmoot foon e årbeds- än sosjåålütschus
  • Lasmoot foon e regjonåålütwikling- än amwråålütschus

Keno J. Jaspers

Kastanienweg 15,
24969 Grutenwii

E-mail: keno.jaspers@yahoo.com

Möörmoon- än betonbägmäister

Ütschuse

  • Lasmoot foon e jöögedhilpütschus
  • Lasmoot foon e regjonåålütwikling- än amwråålütschus

Uwe Koch

An den Toften 1
24882 Schaalby, OT Füsing

E-mail: uwe.koch@ssw.de
Tel. 04622 188023
Mobile: 0175 298 6827
 

Elektrokonstruktöör

Ütschüse

  • Formoon foon e sünhäid- än bråndschöölütschus

Bürgerlik lasmoot

Da fraksjoone koone sü nånte "lasmoote üt e bürgerschap" for da ütschuse foone krisdäi ütsäke. Da bürgerlike lasmoote heewe stimrucht önj jare ütschuse, san urs ai diilj foon e krisdäi.

Christian Andresen

Königsberger Straße 85
24376 Kappeln

E-mail: chris.andresen@t-online.de
Tel. 04642 922 636 Mobile 0160 8063 119
Fax 04642 922 638

Ütschuse

  • Kultuurütschus
  • Wärk- än und infrastruktuurütschus